Quick-Step Plint QSSK05484 Gerookte Blauwsteen - 12 x 58 x 2400 mm - productfoto

Quick-Step Plint QSSK05484 Gerookte Blauwsteen - 12 x 58 x 2400 mm

Vandaag besteld, morgen in huis

Ga direct naar de productinformatie
Quick-Step Plint QSSK05484 Gerookte Blauwsteen - 12 x 58 x 2400 mm - productfoto
Quick-Step

Quick-Step Plint QSSK05484 Gerookte Blauwsteen - 12 x 58 x 2400 mm

Configurator laden…

Op voorraad
Icoon verzending zwart
Quick-Step

☆ Premium Quick-Step dealer

Over dit product

Plint passend bij Quick-Step Muse MUS5484

Moet de rand van je laminaat strak worden afgewerkt? De Quick-Step Plint QSSK05484 Gerookte Blauwsteen heeft het dessin van je vloer, zodat vloer en plint in één lijn doorlopen. Wil je de aansluiting waterdicht afwerken? Gebruik dan de PE-schuimstrip, Hydrokit en Hydrostrip van Quick-Step.

Specificaties
Artikelnummer 5401013317584
Categorie Vloeren
Geschikt voor Laminaat
Kleur Donkergrijs, Grijs
Kleurtint Donker
Dikte 1,2 cm
Hoogte 5,8 cm
Lengte 240 cm
Productcode leverancier 642038
Productsoort Plint
Bezorgen & retourneren

Retourkosten per item

Bedenk je je toch? Je hebt 30 dagen om je bestelling te retourneren. Omdat we deze producten met speciaal transport bij je ophalen, rekenen we €4,99 per item aan retourkosten. We halen ze gewoon bij je thuis op; je hoeft niet zelf naar een pakketpunt. Het resterende aankoopbedrag krijg je terug zodra de retour bij ons binnen is en gecontroleerd. Meer informatie vind je op onze retourneren pagina.

Over Quick-Step

Ontdek Quick-Step: al jarenlang een van de meest toonaangevende vloerenmerken in Nederland. Dankzij continue innovatie, hoogstaande kwaliteit en een breed scala aan stijlen is Quick-Step dé keuze voor wie op zoek is naar een vloer die zowel praktisch als stijlvol is.

Meer over Quick-Step
Beoordelingen laden...